baskan-ozgecmisTeşekkürler Sivrihisar,

Kaldığımız yerden yola devam…

30 Mart 2014 yerel seçimleri Sivrihisar’ımıza dün olduğu gibi bugün de birbirinden güzel ve kalıcı eserler kazandırmaya devam etmemizin önünü açtığı gibi, yeni hayallerimizin ve hedeflerimizin başlangıcı oldu. Önümüzdeki süreçte Türkiye’yi geleceğe taşırken Sivrihisarlılarla birlikte olmanın heyecanını yaşamaktayım. Sizinle birlikteyim; el ele, gönül gönüle sizlere hizmet etmenin sorumluluğunun heyecanı içindeyim. Sivrihisar Belediyesi her zaman sizin hizmetinizde ve yanınızda olacak.

Sevgili Sivrihisarlılar!

Kadim beldemiz üzerine sevdamız var, projelerimiz var, hizmetlerimiz var. Geçmişi geleceğe taşıyarak dünü, bugünü bütünleştirerek yaşatmaya çalışacağız. Bunu gerçekleştirirken en büyük desteğimiz sizler olacaksınız. Birlikte sevineceğiz, birlikte yorulacağız, daima kazanan Sivrihisarımız olacak.Biz Sivrihisar ve Sivrihisarlılar için durmadan yorulmadan çalışırken sizin de bizi denetlemek için, gözlemlemek için yanımızda olmanızı istiyoruz.Sivrihisar’ın yönetiminde, projelerinde, kararlarında ve geleceğinde söz sahibi olmanız için yola çıktık. Siz de 30 Mart 2014 seçimlerinde bizim yolumuza katılarak gücümüze güç kattınız.Bize düşen bundan sonra sandıkta olduğu gibi gönüllerde de yer bulmaktır. Bütün Sivrihisarlılar’ın hislerine tercüman olmak ve hatırlarında yer almak en büyük dileğimdir. Musalla taşında hüsn-ü şehadetle anılmak, şu fani dünyada hoş bir sada bırakmaktan daha önemli bir şeyin geriye kalmayacağına inanmaktayım. Dün olduğu gibi bundan sonra da yürüyeceğimiz yolda, yapacağımız hizmetlerde destek ve dualarınıza daha çok ihtiyacım olacak.

Muhabbetle kalın…
Hamid Yüzügüllü
Belediye Başkanı

baskan-ozgecmis

1973 yılında Sivrihisar demirci mahallesinde doğdu. 1993 yılında ağabeyi ile başladıkları ticaret hayatında kısa sürede büyük başarılara imza attı. Yüzügüllü Şirketler Grubu onun döneminde bir çok sahada etkili olmaya başladı. Kuyumculuk, akaryakıt, inşaat, nakliyat, otomotiv, gıda ve piliç üretimi gibi çok yönlü ve çok boyutlu bir ticari alanda hizmet üretmekte olan grubun şirket merkezi de halen Sivrihisar’dadır.

Hamid Yüzügüllü ticaretteki bu başarılarının yanında sosyal sorumluluk projesinde de görev aldı. Sivrihisar’daki okul aile birlikleri, Sivrihisar Spor Kulübü yönetimi, Eskişehir Ticaret Odası 17. Meslek Komitesi Başkan Yardımcılığı ve Eskişehir Kızılay Şube Yönetim Kurulu Üyeliği’nde de bulundu.Halen Sivrihisar Belediye Başkanlığını sürdürmekte olan Yüzügüllü, evli ve iki çocuk babasıdır.

E-Devlet
E-Devlet
Cimer
cimer
Eskisehir Valiliği
Eskişehir Valiliği
Türkiye Kültür Portalu
Türkiye Kültür Portalu
Tarihi Kentler Birliği
Tarihi Kentler Birliği
UNESCO
UNESCO